Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli

  • 135 m²

Gelegen binnen 5 minuten lopen vanaf het Ilioupolis Fun Park, heeft 3-slaapkamer Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli Athene gasten gemakkelijke toegang tot diverse toeristische attracties in de buurt. Het 2-badkamer appartement kan tot 10 huisvesten.

De accommodatie biedt een balkon, een keuken en een woonkamer met uitzicht op de stad en gemakken zoals airconditioning. Een hoogtepunt van het appartement voor gasten is de aanwezigheid van een haardroger en handdoeken in de badkamer. Er is ook een apart toilet en een douche.

Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.

De lokale attracties omvatten onder andere de Kesariani Vyronas Forest, 4 km verderop, en Romeinse Agora ligt op 4,1 km van dit appartement van 135 m². Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli ligt binnen 10 rijden van de Kapnikaréa kerk. Het Monastiraki treinstation is 6 km verder.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli Athene
Sunshine Houses I
Mobiele prijsaanbieding

Sunshine Houses I

10
Voortreffelijk 2 beoordelingen
1 km van de accommodatie
Luxurious Maisonette 4 Metro Stops To Acropolis
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious Maisonette 4 Metro Stops To Acropolis

9.8
Voortreffelijk 4 beoordelingen
2.4 km van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Acropolis View Sky Suite With Jacuzzi Near Metro
Mobiele prijsaanbieding

Acropolis View Sky Suite With Jacuzzi Near Metro

9.7
Voortreffelijk 4 beoordelingen
2.6 km van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Kluisje
    • Beveiliging

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer00003388290
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli zijn onder andere de Kapnikaréa kerk, de Kesariani Vyronas Forest, Romeinse Agora.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli te verblijven?
      Een overnachting in Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli kost €240.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli?
      Restaurants in de buurt van Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli zijn onder andere Canberra Pizza en Elixirion restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Is er een keuken in Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli?
      Bij Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli?
      Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli meet 135 m².
    • Voldoet Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli aan de eisen van zakenreizigers?
      Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury, Entire, 2-10 Person Apartment In Ilioupoli Athene

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten